MYDŁO W PŁYNIE CZY MYDŁO W PIANIE? KTÓRE LEPIEJ WYBRAĆ?
2.jpg

Wiele lat temu naukowcy stwierdzili że mydło w płynie lub w piance jest zdecydowanie lepszą alternatywą dla mydła w kostce. Mydło w płynie i piance jest znacznie bardziej higieniczne, ponieważ nie gromadzi na swojej powierzchni rozwijających się bakterii. Dodatkowo pozostaje szczelnie zamknięty w dozowniku i łatwiej go używać. W przeciwieństwie do mydła w kostce nie gromadzi również wilgoci, dzięki czemu jest znacznie skuteczniejsze.

O tym, czy chcemy używać mydła w piance, czy w płynie, należy zdecydować przed zakupem dozownika, bo po jego zakupie będziemy tylko mieć możliwość używania odpowiedniego dla niego mydła. Dlatego warto zastanowić się nad tematem, zwłaszcza że oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Wynikiem końcowym dla państwa musi być przeważająca ilość zalet niż wad.

Zalety mydła w płynie:

+ bardzo duża dostępność na rynku,

+ atrakcyjne ceny,

+ duży wybór dozowników do mydła w płynie.

 

Wady mydła w płynie:

- nieekonomiczne zużycie w dozownikach ręcznych,

- większa ilość wody potrzebna do spieniania mydła,

- możliwość zabrudzenia dozownika i umywalki wyciekającym mydłem.

 

Pod czas wykorzystywanie mydła w pianie przedsiębiorcy zauważyli, że jest bardziej skuteczniejsze niż mydło w płynie. Dlatego jest idealny dla ośrodków medycznych, instytucji edukacyjnych i innych agencji rządowych, w których ważne są oszczędności. Coraz częściej również restauratorzy i hotelarze używają mydła w piance. Zapewnia podobną wydajność i higienę, przy jednoczesnym zachowaniu znacznie niższego poziomu zużycia wkładu i wody.

 

Zalety mydła w pianie:

- znacznie większa wydajność

- oszczędność wody

- łatwe do usunięcia zabrudzenia

- dobry stosunek ceny do wydajności Wady mydła w pianie:

- wyższy koszt zakupu

- mniejszy wybór dozowników

- droższe dozowniki

- mniejszy wybór mydeł

 

Po ocenie wszystkich zalet i wad mydła w płynie i w pianie, musicie wybrać: komfort i naturalność, wysoką przyjazność dla środowiska lub mniej suchą skórę. Wybierzcie to, co odpowiada waszym priorytetom i pozwólcie, aby stosowanie wysokiej jakości detergentów uczyniło wasze życie bezpieczniejszym i wygodniejszym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl